Bayraklılı öğrencilerin sınav heyecanı

LGS ve YKS hazırlık kursları için toplam bin 100 öğrencinin katıldığı sınavda başarılı olanlar, yeni dönemde merkezden ücretsiz eğitim alma hakkı kazanacak. Başkan İrfan Önal, “Çocuklarımızı, gençlerimizi imkanlarımız dahilinde her alanda desteklemeye devam edeceğiz” dedi.
 
Bayraklı Belediyesi Sosyal Etkinlik Merkezi’nde önümüzdeki eğitim öğretim yılı için kurum kabul sınavı düzenlendi. İki aşamalı sınava toplam bin 100 öğrenci katıldı. Yeni sezonda da 7’nci, 8’inci, 11’inci ve 12’nci sınıflara alım yapılacağı belirtildi. Sınavda başarılı olan öğrenciler, ücretsiz LGS ve YKS’ye hazırlık kurslarına katılma hakkı kazanacak. Öğrenciler, konuyla ilgili detaylı bilgiye 0232 935 0 335 numaralı telefon numarasından ulaşabilecek.
 
HER ZAMAN DESTEKLEYECEĞİZ
Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, “Bayraklı’da sosyal etkinlik merkezimiz aracılığıyla çocuklarımızı hayal ettikleri okullarda eğitim alabilmeleri için ücretsiz olarak LGS ve YKS’ye hazırlıyoruz. Onların başarıları bizi mutlu etmeye yetiyor. Tüm öğrencilerimize eğitim hayatında başarılar diliyorum. Her zaman gençlerimizin destekçisi olmaya devam edeceğiz” dedi.
Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x